Hier kan je de opbrengst van onze zonnepanelen volgen.

Homepage - Zonstraal forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12


Jaar overzicht 2021 Sunnybeam

2021.png


MaandOpbrengst [kWh] Opbrengst [kWh/kWp]Verwacht [kWh] Verwacht [%]
Januar79,516,7110,971,6
Februar180,137,8209,785,9
Maar392,182,2301,7130,0
April558,0117,0433,6128,7
Mei556,4116,6517,5107,5
Juni564,0118,2490,8114,9
Juli528,8110,9532,399,3
August461,296,7514,689,6
September433,991,0350,6123,7
Oktober244,851,3221,8110,4
November115,124,1146,078,9
December10,12,185,811,8
Som 4.124,01864,573.915,26105,3


Homepage - Zonstraal forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12


Bewerkt door Chrismir Versie 1.5NL